Instance directory: mastodon.com.pl
Grregu
Wiecznie młody (duchem) amator podróży, muzyki, cyklizmu, ksiażek i fotografii.
kuzmin
dunno what to put here -_-
chodze do szkoly tydzien za tygodniem
gram na gitarze od jakiegos czasu
na co dzien uzywam linuxa
i tyle chyba
pozdro
archiwum Internetu
Piszę o kulturze Internetu, starych stronach i sieciowych subkulturach.
Nie ma tu AI, nie sprzedaję skarpetek.
okean enzy🧜♀️
baš sam žena
baš sam riba
baš ti čudno?
baš me briga
🧜♀️
"Przypływy czułości"
Mateusz
Na życie zarabiam pisząc aplikacje na system iOS, w wolnym czasie piszę bloga, robię narzędzia internetowe, które są mi potrzebne oraz jeżdżę motocyklem.
Pyrus Communis
Lubię ryby, gruszki oraz naleśniki i kawę, a także szycie, muzykę, historię, lumpeksy i jogurt grecki
📍 Toruń
Krzysztof h. Odnowa
a, bo ten trzyliterowy znów spadł z rowerka...
Bobiko
Będę głównie pisał po polsku, ale czasem zdarza się, abym pisał w języku Szekspira.
Jestem Bobiko i od wielu lat jestem obecny w Internecie pod tym nickiem. Na co dzień prowadzę jednoosobową firmę jako webdev / frontend developer.
Dużo jeżdżę na rowerze (szosówka / gravel) i od czasu do czasu robię dłuższe wypady (200+ km). Prowadzę też bloga, mam konto na Pixelfed oraz na YT :)
No i jestem osobą niedosłyszącą.
Skryba
Ex dziennikarz. 10 lat turniejowej gry w Tekkena. ADHD, PTSD i depresja to tylko moja rozgrzewka. Psychologia, technologia, gry i foto-daltonista 🫡
Fundacja "W Imię Zwierząt"
Naszym głównym celem jest podnoszenie świadomości społecznej oraz upowszechnianie wiedzy z zakresu praw zwierząt i ich respektowania, etycznego traktowania zwierząt, aktywizmu na rzecz praw zwierząt oraz zalet stosowania diety roślinnej.
miko
Chodzę, patrzę, słucham. Rozmawiam zawodowo. Brzdąkam, wiosłuję, focę. Poznań
Anna-Maria 🐦⬛
Jestem ubogą staruszką zbierającą chrust #laboga
✅ ADHD 🐿️ cats 🐈⬛ cycling 🚵🏻 coffee ☕cacti 🌵 camper 🚐 climbing 🧗🏻
🗺️ Żoliborz 🌆 Beskidy 🏞️ Andalucía 🌄
jakub
generalnie jestem przeciwko szufladkowaniu siebie, bo zamyka nas to w barierach określonych przez dany konstrukt społeczny, przez co zawsze trudno mi napisać bio. w niektórych kręgach nazwano by mnie artystą, filozofem, albo zwyczajnie gejem
P357
Szary człowiek.
Szukam nowego miejsca w sieci dla siebie.
Ostatnio skupiłem się na deGoogle, a właściwie na debigtech – i tak się zjawiłem tu.
W cyfrowym życiu wdrażam FOSS gdzie tylko się da.
Centrum Ochrony Mokradeł
Organizacja non-profit.
Działamy, by mokradła były pełne wody i życia - dla przyrody, klimatu i dla nas.
Przekaż 1,5% podatku na ochronę najcenniejszych torfowisk i na interwencje w ich obronie. KRS 0000109564
Na profilowym napis CMok rozwinięty w "Chrońmy Mokradła" i rysunek pałki szerokolistnej. Na zdjęciu w tle zdjęcie Doliny Rozpudy z lotu ptaka i napis "chroń z nami najcenniejsze mokradła, 1,5% podatku dla przyrody, KRS 0000109564".
warsawreceiver
Mąż, ojciec. Obserwator życia codziennego. Europejczyk, Polak, od 2014 mentalnie Ukrainiec, demokrata. Przewodnik #Warszawa. Poszukiwacz ciekawostek architektury i urbanistyki. #Formuła1 od 1992, #kolarstwo od czasów Jaskuły, #snooker od mistrzostwa Shauna Murphy'ego. #Kwanty i #meteoryty. #Opensource, #E2E, #rss, #markdown. #Vermeer, #Caravaggio, #ElGreco i #Bosch. #Surrealizm i #MontyPython. #PinkFloyd, #ambient. #Zelazny, #Harrison, #Simmons, #Dick, #Kuttner.
Sejmowe Konsultacje Społeczne
Profil ten postuje informacje o konsultacjach społecznych prowadzonych przez polski Sejm.
Konto jest NIEOFICJALNE, zarządzane w pełni przez hobbystę.
W przyszłości, zależnie od zainteresowania zakres informowania może się zwiększyć (np. informowanie o zgłoszonych projektach ogółem).
Z profilowego:
Zdjęcie Sejmu https://w.wiki/K9sa
Zdjęcie lupy https://w.wiki/FhPf
htkszt
lubię kąkutery, pingwiny i różne inne demony
pewne znaki na niebie i pociągach mówią, że mogę mieć audhd
kiedyś chciałem być biologiem, ale mi przeszło
a, i oststnio porzuciłem wielkie litery
Krzysztof J. Drawa
Tłumacz, lewak, maruda. Miłośnik #Marillion i #LedZeppelin. Bez muzyki nie ma życia.
Translator, lefty, whiner. Lover of #Marillion and #LedZeppelin. There is no life without music.
ReSarkastyczny 🇵🇱🇪🇺🏳️🌈
⬅️ Lewicowiec, z domieszką własnych zasad, norm moralnych i światopoglądowych wykraczających poza sztywny podział jednoosiowy lewo-prawo.
🟪 Wyborca partii Razem, choć nie we wszystkim się z nimi zgadzam to jednak są najbliżej mojego wyboru.
🌀 Od lat używam Debiana Stable oraz 🐀 XFCE jako środowiska pracy do wszystkiego.
🎲 Zwolennik staroszkolnego systemu RPG AD&D 1E oraz otwartej edycji d20 - OSRIC.
🏳️🌈 Cis Gej: He/Him - On/Jego.